24 czerwca 2014

ZACISZE

Dwudniowa czerwcówka w Łagowie doskonale zregenerowała siły i dodała energii do dalszych działań. Razem z D. i Adą rozbiliśmy namioty w ośrodku "Zacisze", którego nazwa bardzo dobrze oddaje panującą tam atmosferę. Oprócz naszych, postawionych było tam kilka innych tymczasowych domów, jednak każdy zachował swoją prywatną przestrzeń. Ciszy nie zaburzały płynące z głośników aut szybkie rytmy ani imprezujący do późnych godzin wczasowicze.

Spokój.

Wieczorem na pomoście, na który "wchodzić można tylko na własną odpowiedzialność", rozłożyliśmy nasze maty i śpiwory, i obserwowaliśmy niebo. Nie pamiętam kiedy ostatnio spędzałam tak czas, miasto tłumi światło gwiazd.

Tylko pogoda mogła być trochę lepsza - przez dwa dni na zmianę padał deszcz i świeciło słońce. Stroje kąpielowe spędziły wyjazd na dnie plecaka, nie udało nam się też wypłynąć rowerem wodnym, za to dzięki ciągle zmieniającemu się niebu woda w jeziorze przybierała niesamowite barwy - od mocnego błękitu, przez szmaragdowy, po mniej lub bardziej intensywne odcienie szarości.

"Zacisze" opuszczaliśmy jako ostatni goście.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

8 komentarzy:

 1. Jakie piękne zdjęcia! Idealnie oddają klimat i pasują do Twoich słów! Gdybym miała wybrać najlepsze, byłaby to wyjątkowo trudna decyzja (;

  OdpowiedzUsuń
 2. w jakim programie dopieszczasz zdjęcia? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :-) W Photoshop CS6.

   Usuń
 3. Przecudne zdjęcia :) Wielokrotnie przekonałam się, że do robienia zdjęć o wiele lepsza jest zmienna pogoda, aniżeli słońce i upał. Czasem warto się poświęcić :)

  OdpowiedzUsuń
 4. taki wyjazd to bajka. pamiętam te noce na pomoście czekając na świt.

  OdpowiedzUsuń