10 września 2016

#INLOVEWITHSCOTLAND |SKYE|Wróciłam wczoraj do domu z myślą, że muszą się tu pojawić te zdjęcia. W natłoku bieżących spraw i wykreślania zadań z listy, która zdaje się nie mieć końca, chcę przypomnieć sobie jak wyjątkowy był to wyjazd. 

Naszą szkocką wyprawę zaczęliśmy od wyspy Skye. Najbardziej niesamowity był dla mnie pierwszy nocleg - w dawnej budce straży przybrzeżnej. Teraz jest to domek otwarty dla wędrujących i... obserwatorium wielorybów (nam niestety nie udało się żadnego wypatrzyć). Przestrzeń wokół zapierała dech i mogę śmiało przyznać, że jest to najpiękniejsze miejsce, jakie do tej pory odwiedziłam.

Następne noce spędzaliśmy już w namiocie. Do kolejnych punktów na naszej mapie docieraliśmy pieszo, przemierzając jednocześnie nieoficjalny szlak "The Skye Trail". To był tydzień 140 kilometrów, spotkań z owcami, spacerów wśród paproci, pięknych widoków, miliona zdjęć, najważniejszych pytań i odpowiedzi. 

10 komentarzy:

 1. Przepięknie. Nawet nie wiem co napisać, ale ten spokój i cisza, jakie biją z tych zdjęć są niesamowite.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniałe zdjęcia, piękne widoki, aż chce się tam być!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow, niesamowite! Brak słów, aby opisać to co stworzyłaś! Chciałabym kiedyś umieć robić zdjęcia takie jak ty! Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdjęcia oddychają. Oddają wilgotną zieloność i surowość skał. Pięknie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo Wam dziękuję za tak miły odbiór zdjęć :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ida wielokrotnie chwaliłam Twoje zdjęcia ale te rozwalaja system :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne zdjęcia ! Uwielbiam zdjęcia w takim klimacie, co jedno to piękniejsze !<3 W 100% pokazują magie tego miejsca i oddała bym wiele za taką podróż ! Naprawdę pokazałaś nam swoimi zdjęciami klimat tego miejsca. Brawo !

  OdpowiedzUsuń
 8. wlasnie napisalam pod kolejnym postem ze polecam Skye, ale to juz tez zaliczyliscie. mam mile wspomnienia z mniej wiecej tych samych miejsc.
  sweeten zdjecie The Old Man of Storr i ten widow z namiotu o prank bezcenne. nawet mozna ten deszcz niesc dla tych widokow:) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 9. Oszalałam z tęsknoty za miejsce, w którym nigdy nie byłam! Gratulacje, to największy komplement, jaki mogę Ci zostawić :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Anonimowy15/1/17 18:37

  Świetne foty!

  OdpowiedzUsuń